Skąd bierze się energia w liczbach?
konzert
Skąd bierze się energia w liczbach?

Współczesna nauka odkryła, że dotychczas uznawane za najmniejsze składowe atomu - elektrony, składają się z jeszcze mniejszych cząstek, przypominające wiry energetyczne. Żyjemy zatem w oceanie wciąż zmiennej, żywej, przenikającej się i wpływającej na siebie wzajemnie, wibrującej energii.

Na jakość naszego życia wpływają zarówno dla nas te uchwytne formy, jak, ciepło, elektryczność, pożywienie czy nawet promieniowanie jądrowe, jaki i również te nie uchwytne formy energii jak np: dzwięk, słowo i reprezentujące go liczby i litery. 

Badania przeprowadzane nad różnego rodzaju dźwiękiem dowiodły, że potrafi on wpływać na zmianę molekularnych struktur. W szczególności, zadziwia nas wpływ niesłyszalnych dla nas ultra i infradźwięków. Potrafią one, uzdrawiać, a nawet rozbijać kamienie.

Podobnie nasze nazwisko, imię, podpis i data urodzenia niosą ze sobą określoną energię, wibracje mającą na nas wpływ. Energia tworzy nasze życie. Zmiany w imieniu i nazwisku zmienia nasze losy, cele a także przeznaczenie.

Żyjemy w niezmierzonym oceanie energii.

„(...)Wyobraźmy sobie człowieka, który jest obecny na koncercie. Muzycy grając tworzą drgania, nazywane przez nas muzyką. Drgania te mają na nas ogromny wpływ:  na nasz organizm, na samopoczucie, nasz sposób myślenia itd. Jeśli postanowimy  śpiewać na owym koncercie sami wytworzymy kolejne wibracje. 

Numerologia próbuje właśnie zdefiniować, w matematyczny sposób, jak na nas wpływają różne drgania, 
które tworzą małe i wielkie „orkiestry” całego  Istnienia.  Określa również najważniejsze wibracje, które  istniały np. w dniu naszego  urodzenia(....)”
©2007 Geonumer. Wszelkie prawa zastrzeżone. Administrator strony Thomas Szpak  info@seitendesign.com